Dlaczego warto wybrać pompy ciepła Sofath?

Pompy ciepła Sofath znane są z wysokiej bezawaryjności działania, generowania znacznych oszczędności w procesie eksploatacji oraz zapewnianiu stałego dostępu do ciepła. To jedne z głównych i najważniejszych ich zalet. Nikogo nie powinno więc dziwić, że i popularność wyboru tych nowoczesnych systemów grzewczych jest taka duża. Co jeszcze sprawia, że warto się nimi zainteresować?

Sofath liderem i prekursorem

Decydując się na inwestycję w zakup pompy ciepła Sofath warto wiedzieć, że ten właśnie producent zaliczany jest do grona prekursorów w promowaniu tych niezawodnych systemów grzewczych. Sprzedaż urządzeń została zapoczątkowana we Francji, by później szybko pojawić się także na rynkach 18 krajów Europy. Marka istnieje na rynku branżowym już z sukcesem blisko 40 lat. W końcu i w Polsce zainteresowanie innowacyjnymi pompami ciepła zaczęło rosnąć. Tendencja ta jest godna pochwały – tym bardziej że nie obserwuje się wcale trendu spadkowego.

System w pełni przetestowany

Dużo dobrego słyszy się o pompach ciepła oraz korzyściach związanych z ich eksploatacją. Teraz zaś, kupując modele firmy Sofath zyskuje się również pewność, że otrzymamy sprzęt w pełni sprawdzony i przetestowany. Testy systemów grzewczych odbywają się w ogromnym zakładzie Portes-les-Valence i gwarantują pełne zadowolenie z otrzymanych produktów. A co więcej – wybrana pompa ciepła będzie też z pewnością optymalnie dopasowana oraz wymiarowana nie tylko do indywidualnych potrzeb inwestora, jak również do powierzchni działki.

Główne zalety pomp ciepła

Niezawodność działania, bezawaryjność, wysoki poziom bezobsługowości, a wreszcie – duże oszczędności w kosztach ogrzewania. To najważniejsze zalety pomp ciepła Sofath. Do korzyści związanych z ich użytkowaniem zaliczymy oczywiście również proekologiczność działania oraz niewytwarzanie żadnych substancji szkodzących środowisku naturalnemu. Jeszcze dziś warto skontaktować się z dystrybutorem pomp, by umówić się na spotkanie doradcze!