Jak wybrać dobry densytometr?

Dobry densytometr wybrać niełatwo. I nie chodzi tu bynajmniej o to, że tego rodzaju sprzętu nie ma na rynku. Oczywiście, że densytometry są – warto jednak wiedzieć, czym się kierować podczas jego wyboru. Jeśli więc zależy nam na zakupie najlepszego jakościowo urządzenia do badania gęstości kości – warto przeczytać poniższy wpis.

Aby leczenie osteoporozy było skuteczniejsze

Densytometry wykorzystuje się do przeprowadzenia badania oceniającego gęstość mineralną kości oraz skuteczność stosowanych leków. To jedno z podstawowych badań wykonywanych w diagnostyce osteoporozy. Jest badaniem niezwykle przydatnym lekarzowi – pozwala ocenić ryzyko złamań kości, a w wielu przypadkach jest czynnikiem decydującym o tym, czy rozpocząć leczenie osteoporozy. Które densytometry dostępne na rynku są urządzeniami najczęściej polecanymi do zakupu?

Sprzęt od najlepszych producentów

Wybierając sprawdzone i szeroko rekomendowane densytometry od renomowanych producentów, takich jak Primus, Primus, Excellus czy Inus_D, stawia się na najwyższą klasę wykonania i doskonałą jakość obrazowania. Urządzenia wspomnianych marek posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty CE oraz Deklaracje Zgodności Producenta. Do tego wybierać też można spośród niezwykle bogatej oferty asortymentu, w której z powodzeniem znajdziemy densytometry przeznaczone do pomiaru i diagnostyki np. kości udowej szyjki kości. Wyróżnikiem najlepszej jakości sprzętu medycznego pozostaje też jego trwałość oraz bardzo atrakcyjna cena – konkurencyjna na rynku medycznym. Do tego, wybierając sprzęt od cenionego w branży dystrybutora można mieć gwarancję tego, że będzie to sprzęt sprawdzony i rzeczywiście najlepszy. O tym świadczyć będzie wieloletnie istnienie na rynku branżowym oraz mnóstwo pozytywnych opinii od dotychczasowych, w pełni zadowolonych klientów.

Najwyższa jakość obrazowania w konkurencyjnej cenie

Myśląc o inwestycji w zakup wysokojakościowego densytometru warto wybrać taki, który spełnia wszelkie normy, jest wykonany przez rekomendowanego producenta z branży, a do tego dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Takie oferty dostępne tylko w VIKIMED!