SmartBond

Z dobrych usług fryzjerskich skorzystamy nie tylko u znajomej po dobrym kursie, ale przede wszystkim w profesjonalnym salonie fryzjerskim. I takim będzie fryzjer w Bytomiu – miejsce z pełną ofertą usługową dostępną w jednym miejscu. Jeśli więc marzy nam się skuteczna regeneracja naszych włosów i ich optymalne wzmocnienie, z pewnością warto zapytać o usługę SmartBond. Poznajmy ją nieco bliżej.

Regeneracja level master

Ubytki włosów, brak miękkości, nadmierne puszenie lub zwyczajna, mało estetyczna oklapłość… Tak prezentują się włosy większości pań po zimie. Wraz jednak z nadchodzącą wielkimi krokami wiosną, można by co nieco zmienić w wyglądzie własnej fryzury. I tu warto odwiedzić polecane miejsce jakim jest fryzjer w Bytomiu. Szybko okaże się, że dzięki metamorfozie koloru włosów, zapewnimy im także optymalne wzmocnienie. A nic nie będzie działać tak korzystnie na ogólną kondycję naszych włosów, jak potraktowanie ich odpowiednią dawką kwasu maleinowego oraz ceramidów i polimerów. Wszystko zaś zamknięte zostało w innowacyjnej formule kosmetycznej, skutecznej zawsze i wszędzie.

STOP łamliwości i kruszeniu włosów

Obecność kwasu maleinowego w formule SmartBond sprawia, że oto wzmocnione zostają wszystkie delikatne pasemka włosów, a przy tym zapobiega się ich puszeniu oraz elektryzowaniu. Tego właśnie nie lubi żadna z pań – tym bardziej, że włosy osłabione zimowymi chłodami są niezwykle podatne właśnie na to niekorzystne działanie.
Jakie składniki SmartBond decydują zaś o tym, że włosy pozostają maksymalnie gładkie i miękkie w dotyku? To wszystko zasługa obecności ceramidów i polimerów, ułatwiających modelowanie włosów, a jednocześnie pełniących funkcję ochronną. W takim rynsztunku SmartBond kobiece włosy mogą „wyruszać” na podbój świata. A fryzjer w Bytomiu będzie dumnu, że ze swoich fachowych rąk wypuścił taką właśnie udaną kreację fryzjerską.

Zadbane włosy na co dzień

Dbając o własny wygląd na co dzień, zadbajmy też drogie panie i o kondycję naszych włosów. Jak widać, nie trzeba wcale wiele, by nasze włosy mogły lśnić i nie puszyć się przy każdej okazji. SmartBond to usługa którą warto przetestować na własnych włosach!