SPA w centrum miasta

Codzienne zabieganie, mnóstwo obowiązków zawodowych jak i prywatnych decydują o tym, że nie mamy zwyczajnie czasu na to, by zadbać o siebie – swój własny wygląd, jak i dobre samopoczucie. W takim przypadku wyjazd do daleko oddalonego SPA raczej nie wchodzi w grę. Jest jednak sposób na to, by móc odpocząć w samym centrum dużego miasta. Day SPA w Łodzi to miejsce godne polecenia i odwiedzenia. Co znajdziemy w bogatej ofercie tego salonu?

Zabiegi na ciało i twarz

Oczywiste jest to, że w zabieganym świecie brakuje nam czasu na właściwą pielęgnację twarzy czy ciała. Dlatego też szeroka oferta dostępna w Day SPA Łódź dedykowana jest szczególnie tym osobom, które chciałyby o siebie zadbać bez konieczności wyjeżdżania z miasta. Wśród najbardziej polecanych i chętnie zamawianych usług znajdziemy zabiegi na twarz takie jak Excellence Magic Gold, Hialurofrax, Volumetiq czy zabiegi rekomendowane przez dr Irenę Eris. Nasze ciało z kolei z pewnością zadowolą zabiegi proponowane w Day SPA w Łodzi takie jak profesjonalna lipokardiologia, karboksyterapia czy Cavifast II lub Thermogenique. Wszystkie wykonywane są ze szczególną starannością przez doświadczonych kosmetologów – z myślą o tym, by nasze ciało nabrało pożądanych kształtów czy efektów o których od dawna marzyliśmy.

Masaże dla każdego

Jedną z największych przyjemności w życiu każdego z nas jest możliwość skorzystania z fachowego i w pełni profesjonalnego masażu dopasowanego do naszych potrzeb, jak i potrzeb naszego ciała. Dlatego też specjalnie opracowane rytuały dostępne w ofercie Day SPA w Łodzi z pewnością spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Masaż z wykorzystaniem aromatycznej i kojącej czekolady, truskawki czy eliksiru złota na pewno sprawi mnóstwo przyjemności i pozwoli maksymalnie się odprężyć i zrelaksować. Właśnie tego potrzeba wszystkim tym, którzy na co dzień są bardzo zabiegani i nie mają czasu na to, by odpowiednio o siebie zadbać. Dobre Day SPA Łódź to miejsce godne regularnego odwiedzania!